معاونت توسعه مدیریت و منابع
استانداری سمنان
ENGLISH
66 دفتر پيشخوان خدمات دولت ، 326 خدمت به مردم، در استان سمنان ارائه ميشود 1395/02/13
معاون هماهنگي امور اقتصادي و منابع انساني استانداري
66 دفتر پيشخوان خدمات دولت ، 326 خدمت به مردم، در استان سمنان ارائه ميشود
به گزارش روابط عمومي استانداري سمنان:
جلسه خدمات پيشخوان دولت با حضور همتيان معاون هماهنگي امور اقتصادي و منابع انساني استانداري. مرادي مدير كل فناوري و ارتباطات استانداري و اعضاي كارگروه در محل سالن معراج استانداري سمنان برگزار گرديد .
معاون هماهنگي امور اقتصادي و منابع انساني استانداري در اين جلسه كه با هدف بررسي مشكلات انجمن صنفي،  تمديد پروانه دفاتر پيشخوان خدمات دولت و رسيدگي به نامه ها برگزارشد افزود: 326 خدمت در دفاتر پيشخوان استان سمنان در 66 دفتر ارائه ميشود .
ايشان با اشاره به اينكه يكي از اهداف دولت تسريع در خدمات رساني به مردم است افزود: بايد با افزايش خدمات بيشتر از سوي دفاتر پيشخوان خدمات دولت اين مهم محقق شود كه امسال همه بايد تلاش كنند تا با افزايش خدمات گام موثري براي تحقق آن بردارند .
همتيان در خصوص ارائه خدمات به مردم در نزديكترين محل سكونتشان گفت: هرچه خدمات ارائه شده به محل زندگي مردم نزديكتر باشد رضايتمندي به حداكثر خواهد رسيد.
ايشان همچنين به توسعه خدمات در زمينه بيمه سلامت پايانه ها تاكيد نمود.
معاون اقتصادي و منابع انساني استانداري سمنان و رئيس كارگروه پيشخوان دولت به افزايش دفتر در شهرستانها تاكيد نمود.
تسريع در روند تمديد پروانه ها دفاتر پيشخوان دولت، راه اندازي و تست فرآيند ثبت نامه ها ي مردمي از طريق دفاتر پيشخوان دولت از موضوعات مطروحه در اين جلسه بود .
همچنين درخواست ها و نامه هاي ارسالي از سوي مسئولين دفاتر با حضور اعضاي كار گروه مورد بحث و بررسي قرار گرفت و تصميمات لازم اتخاذ گرديد .
تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal