معاونت توسعه مدیریت و منابع
استانداری سمنان
ENGLISH
به مناسبت هفته دولت، معاون هماهنگي اقتصادي و توسعه منابع استانداري از شهرستان سرخه بازديد به عمل آورد. 1395/06/01
به گزارش مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداري
به مناسبت هفته دولت، معاون هماهنگي اقتصادي و توسعه منابع استانداري از شهرستان سرخه بازديد به عمل آورد.
همتيان در اين نشست كه با حضور امام جمعه، فرماندار، بخشدار مركزي و همكاران فرمانداري تشكيل گرديد؛ آغاز هفته دولت را تبريك گفتند و از زحمات همكاران مجموعه درخصوص برگزاري انتخابات، تعامل خوب با دستگاههاي اجرايي و مراجعه‌كنندگان مردمي تقدير و تشكر نمودند.
از جمله مباحث مطروحه در اين جلسه؛ استقرار نمايندگي ادارات در شهرستان سرخه بود، كه تعدادي از ادارات مستقر و مابقي در مسير قانوني با طرح در كارگروه فضا و ساختمان‌هاي اداري در حال انجام مي‌باشد.
ايشان بيان داشتند: اقدامات خوبي در بخش اقتصادي انجام شده است و خاطر نشان كرد: استان سمنان در كشور، رتبه‌ي نخست را در بخش واحدهاي توليدي را كسب نموده است.
در اين نشست امام جمعه سرخه، براي جلوگيري از مهاجرت بوميان، خواستار رشد كمي و كيفي امور شهرستان سرخه شدند. ايشان همچنين با اشاره به حمايت استانداري و دستگاههاي اجرايي از مشاغل خانگي، ارائه تسهيلات بانكي براي اين قشر خواستار شدند و اظهار داشتند: ايجاد صنايع تكميلي و تبديلي و حمايت از صنايع كوچك زودبازده از اولويت‌هاي مورد نياز سرخه است.
در پايان كمك به حوزه‌هاي علميه خواهران و برادران و مكان مصلي و توجه ويژه به اين بخش را ضروري دانستند.
در اين جلسه مرتضايي رئيس مركز برنامه‌ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات به تشريح اقدامات مركز پرداختند و ارتقاء پهناي باند فرمانداري و بخشداري، استقرار دولت الكترونيك، فعاليت دفتر پيشخوان و برگزاري كلاس‌هاي آموزشي مورد نياز، گزارش مربوطه ارائه و حضور فعال براي شركت در نمايشگاه هفته دولت و هفته پژوهش مورد تاكيد قرار گرفت.
همچنين صفاخواه سرپرست معاون اداره كل اداري و مالي درخصوص اقدامات و برنامه‌هاي بخش خود از قبيل: امور رفاهي، بيمه كارمندان، تبديل وضعيت همكاران و تامين نيروي انساني فرمانداري سرخه مطالبي را ارائه نمودند.
تعداد بازدید: 30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal