معاونت توسعه مدیریت و منابع
استانداری سمنان
ENGLISH
استان سمنان در راستاي اجراي طرح رونق توليد كشور به جايگاه سوم كشور دست يافت 1395/09/11
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع انساني استانداري:
استان سمنان در راستاي اجراي طرح رونق توليد كشور به جايگاه سوم كشور دست يافت
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري با اعلام اين خبر گفت : در راستاي تفاهم صورت گرفته في مابين بانك مركزي و وزارت تعاون، صنعت، معدن و تجارت و نظر به ارزيابي انجام شده از سوي وزارت كشور، استان سمنان موفق گرديد تا در شاخص فعاليت استانها از حيث تعداد تسهيلات پرداخت شده به كل واحدها و طرح هاي تخصيص يافته با 484 پرونده ي پرداخت شده از ميان 332 واحد و طرح تخصيصي به استان با عملكرد 145.7% به رتبه سوم كشور دست يابد .
محمد همتيان همچنين اظهار داشت: اين استان از حيث مبلغ تسهيلات پرداخت شده توسط بانك هاي عامل نيز از جايگاه نسبتاً مطلوبي در سطح كشور برخوردار است و توانسته است جزء ده استان برتركشور در اين زمينه باشد .
وي مبلغ تخصيص يافته به استان سمنان را 4700 ميليارد ريال اعلام كرد و افزود: تا كنون 2866 ميليارد ريال به واحدهاي درخواست كننده پرداخت گرديده است كه اين عدد در مقياس مبلغ پرداختي به مبلغ تخصيص يافته 60.9% محقق گرديده است و موجب گرديد تا استان سمنان در اين مقياس نيز به رتبه ي ششم كشور دست يابد .
وي در پايان اضافه كرد: مبلغ 160 هزار ميليارد ريال از منابع داخلي شبكه بانكي كشور بمنظور فعال نمودن واحدهاي توليدي كوچك و متوسط بخش خصوصي و همچنين رفع موانع توليد و دستيابي به ظرفيت كامل واحدهاي توليدي كشور اختصاص يافته است كه به نسبت در ميان 12000 واحد توليدي كوچك و متوسط استانهاي كشور توزيع گرديده است .
تعداد بازدید: 103
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداري سمنان كدپستي : 3514799611     تلفن: 4-33443560-023     فكس: 33443506-023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان میباشد.
Powered by DorsaPortal