معاونت توسعه مدیریت و منابع
استانداری سمنان
ENGLISH
جلسه برنامه‌ريزي راه اندازي چتر Wi-Fi و ارايه اينترنت رايگان در محل هاي عمومي استقرار و اسكان  مسافران نوروزي 1395/11/09
به گزارش مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسغع فناوري اطلاعات
جلسه برنامه‌ريزي راه اندازي چتر Wi-Fi و ارايه اينترنت رايگان در محل هاي عمومي استقرار و اسكان مسافران نوروزي
آقاي همتيان اظهار داشتند پيشنهاد چتر WiFi براي مسافران با استقبال وزارت ارتباطات روبرو شده و با هدف ارائه خدمت بهتر به مسافران، سلامت و رفع خستگي در استان اجرايي مي‌گردد. ايشان تاكيد نمودند ظرفيت‌هاي بسيار جذاب و ديدني در استان وجود دارد كه اگر با اين بستر اطلاع‌رساني مناسب صورت گيرد موجب رضايت مسافران، رونق اقتصادي و ايجاد اشتغال در استان مي‌گردد.همچنين ايشان از فرمانداران شهرستان‌ها خواستند ظرف يك هفته كليه نقاط كور پوشش همراه در شهرستان‌ها به اداره كل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان معرفي گردد تا اقدامات لازم دراين‌خصوص توسط شركت مخابرات استان صورت پذيرد.
در اين جلسه مدير كل ميراث فرهنگي، گردشگري و صنايع دستي استان ، مدير كل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان و فرمانداران نقطه نظرات خود را درخصوص اين طرح ارائه نمودند و مقرر گرديد با استفاده از سامانه‌ پيامكي، بيلبوردهاي تبليغاتي در جاده‌هاي استان و.... نقاط ديدني و جاذبه‌هاي استان و راه‌اندازي چتر WiFi در نقاط مختلف استان به مسافران اعلام گردد.
هدف از اين برنامه ايجاد اشتغال و بازاريابي براي محصولات دستي و سوغات استان، معرفي نقاط گردشگري استان به مسافران نوروزي و رونق هتلداري و خدمات مربوط به آن است. 
تعداد بازدید: 140
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداري سمنان كدپستي : 3514799611     تلفن: 4-33443560-023     فكس: 33443506-023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان میباشد.
Powered by DorsaPortal