معاونت توسعه مدیریت و منابع
استانداری سمنان
ENGLISH
وضعیت تولید نان در استان نیاز به پالایش جدی دارد 1397/03/24
معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری:
وضعیت تولید نان در استان نیاز به پالایش جدی دارد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
اولین جلسه شورای آرد و نان استان سمنان در سال جدید به ریاست دکتر حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان و با حضور اعضاء در محل ساختمان مدیریت بحران استانداری برگزار شد.
در این جلسه معاون امور هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع استانداری با اشاره به نقش استراتژیک نان در معیشت مردم گفت: مردم باید حق و حقوق خود را در زمینه کسب معیشت بیشتر بدانند تا در این زمینه بیداری و هوشیاری مردم به تصمیمات صنفی موثرتر تبدیل شود.
دکتر حشمت الله عسگری افزایش کیفیت و تنوع دهی در زمینه تولید نان در جامعه را مهم ارزیابی کرد و گفت: موضوع نان باید در کانون توجه مسئولین و مردم باشد که در این زمینه نیاز به فرهنگ‌سازی مصرف نان یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.
وی فرآیند تولید نان با کیفیت را یک چرخه زنجیروار برشمرد و گفت: نان مردم به سلامت و معیشت آنها گره خورده است که بهبود وضعیت نان و حل مشکل صنف نانوایان علیرغم تمام موانع موجود باید با دقت بررسی و پالایش شود تا با ایجاد نوعی رقابت در تولید نان، رضایتمندی طرفین حاصل گردد.
لازم به ذکر است که در این جلسه پس از ارایه گزارشات و نقطه نظرات لازم توسط برخی مسئولین مشکلات و معضلات موجود در فرآیند تولید نان‌ بررسی و تصمیماتی اتخاذ گردید.
تعداد بازدید: 25
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداري سمنان كدپستي : 3514799611     تلفن: 4-33443560-023     فكس: 33443506-023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان میباشد.
Powered by DorsaPortal