معاونت توسعه مدیریت و منابع
استانداری سمنان
ENGLISH
توسعه پایدار در استان بدون مشارکت مردم امکان پذیر نخواهد بود 1397/04/05
معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری:
توسعه پایدار در استان بدون مشارکت مردم امکان پذیر نخواهد بود
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
معاون امور هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع استانداری با اشاره به دو مقوله مهم اشتغال و تولید برای دستیابی به توسعه استان خاطرنشان کرد: مکلفیم تا پایان دولت دوازدهم، فرصت شغلی برای هر کس که در سطح استان به دنبال کار است را فراهم نماییم، لذا در این راستا نگاه‌ها باید عملیاتی شود و همه مسئولین تلاش خود را دوچندان نمایند.
وی با اشاره به ظرفیت و پتانسیل های گرمسار در زمینه های مختلف‌ زنجیروار بودن فرایند تولید را مهم ارزیابی کرد و گفت: نگاه به طرح های توسعه‌ ای باید زنجیروار باشد تا تولید کننده با اعتماد بیشتر به دنبال ایجاد اشتغال باشد که این امر می طلبد مدیران اطلاعات اقتصادی خود را نیز به روز کنند و با تعهد و اراده قویتر هماهنگی بیشتر کارها را به پیش ببرند.
ایشان توجه به معاش مردم در تصمیم گیری ها را مهم ارزیابی کرد و گفت: توسعه منهای مشارکت مردم جواب نمی دهد لذا مردم باید در توسعه مشارکت فعالی داشته باشند.
دکتر عسگری طرح های بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی، همه جانبه بودن طرح برای توسعه و افزایش ظرفیت توسعه در آینده را از طرح‌های اولویت دار و مورد حمایت استان برشمرد و گفت: با توجه به پتانسیل هر منطقه و طی بازدیدهای میدانی جهت رفع موانع و ایجاد فرصت های شغلی در استان طرح ها را رصد و مورد حمایت قرار می دهیم.
وی با اشاره به بحث حمایت از اشتغال روستایی و عشایری، خانگی و فراگیر در سطح استان خاطرنشان کرد: در شهرستان گرمسار با توجه به جمعیت موجود و دارا بودن پتانسیل معدنی، صنعتی و گردشگری در جذب اعتبارات طرح های اشتغالزا باید همه مسئولین با اراده و همت بیشتری تلاش کنند تا به نتایج رضایتمندی دست یابیم و در این زمینه بخشداران، دهیاران باید تمام تلاش خود را بکار گیرند تا توسعه پایدار در روستاها به نحو مطلوب انجام پذیرد.
ایشان افزود: تامین مواد اولیه در بعضی حوزه ها در سطح استان امکان پذیر است و برای حفظ زنجیره تولید می‌توان از کل ظرفیت استان، استفاده نماییم.
در این نشست پس از ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات جمعی از مدیران استانی و شهرستانی جهت رفع موانع اشتغال و جذب سرمایه‌گذاری در شهرستان گرمسار تصمیماتی جهت این موضوع برای طرح ها و واحدهای تولیدی مورد بازدیداتخاذ گردید.

تعداد بازدید: 29
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداري سمنان كدپستي : 3514799611     تلفن: 4-33443560-023     فكس: 33443506-023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان میباشد.
Powered by DorsaPortal