معاونت توسعه مدیریت و منابع
استانداری سمنان
ENGLISH
از طرح های توسعه‌ای در راستای ایجاد اشتغال پایدار با رعایت موارد زیست محیطی و  قانونی، حمایت خواهیم کرد 1397/04/21
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری:
از طرح های توسعه‌ای در راستای ایجاد اشتغال پایدار با رعایت موارد زیست محیطی و قانونی، حمایت خواهیم کرد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
نوزدهمین جلسه ستاد جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان با هدف بررسی درخواست های ابتدا به ساکن برخی از متقاضیان و سرمایه گذاران جهت توسعه گردشگری، صنعتی و خدماتی در استان به ریاست دکتر حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در محل سالن جلسات اداره کل مسکن و شهرسازی استان سمنان برگزارشد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان در این نشست با اشاره به ظرفیت های مطلوب استان در زمینه توسعه گردشگری، صنعتی و خدماتی خاطرنشان کرد: از طرح های توسعه، در راستای ایجاد اشتغال پایدار با رعایت موارد زیست محیطی و قانونی به شدت حمایت خواهیم کرد.
دکتر حشمت الله عسگری با تأکید بر رفع مشکلات متقاضیان سرمایه گذاری در استان در ستاد تسهیلات یادآور شد: نگاه و تلاش همه دستگاه‌های مربوطه برای حمایت از تولید و سرمایه‌گذاران در چارچوب قانون باشد و با توجه به اینکه رویه ها تعریف شده، انتظار می رود که سرمایه‌گذاران در راستای ایجاد اشتغال و توسعه پایدار طرح های خود را ارائه دهند.
در این نشست با حضور سرمایه گذاران درخواست های موسسه عقل سرخ و گروه توسعه گردشگری و موسیقی راه ابریشم برای ایجاد قطار گردشگری دراستان، درخواست سرمایه گذار برای
احداث مجتمع خدمات بین راهی در محور سمنان فیروزکوه، بررسی درخواست شرکت حامی صنعت داتیس جهت سرمایه گذاری در گرمسار و درخواست سرمایه گذاری انجمن توسعه و آبادانی مهدیشهر جهت سرمایه گذاری در پارک آبخیزداری شهرستان مهدیشهر مورد ‏بررسی قرار گرفت و تصمیماتی در جهت رفع موانع سرمایه گذاران فوق اتخاذ گردید.
تعداد بازدید: 8
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداري سمنان كدپستي : 3514799611     تلفن: 4-33443560-023     فكس: 33443506-023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان میباشد.
Powered by DorsaPortal