معاونت توسعه مدیریت و منابع
استانداری سمنان
ENGLISH
توسعه صادرات نیازمند تغییر رویه جدیددر فرایند های گمرکی است 1397/06/07
معاون اقتصادی و توسعه منابع استاندار سمنان:
توسعه صادرات نیازمند تغییر رویه جدیددر فرایند های گمرکی است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان
 
حشمت الله عسگری صبح چهارشنبه در نشست فعالان اقتصادی با رئیس گمرک کشور به میزبانی گمرک سمنان ضمن بیان اینکه مشکلات صادرات فقط به ارز خلاصه نمی شود، تاکید داشت: باید به دنبال رویه های جدیدی باشیم که شاید در دستور العمل ها و قوانین فعلی ما وجود ندارد بنابراین باید این پیشنهادات به واسطه گمرک ارائه شود تا در کمترین زمان ممکن، هدفگذاری ها و برنامه های توسعه صادراتی استان سمنان مهیا شود.

وی با بیان اینکه سیاست گذاری های صورت گرفته در گمرک سمنان، مبتنی بر رشد سه برابری صادرات از حالت کنونی است، افزود: استان سمنان این ظرفیت را دارد تا کالاهای صادراتی با ارزش را داشته باشد لذا می بایست به این ظرفیت های بومی نگاه ویژه ای داشته باشیم.

معاون استاندار سمنان بر ضرورت همراهی و حمایت از صادر کنندگان نیز تاکید کرد و گفت: سیاست ها و برنامه هایی که در شرایط سخت چیده می شود آسیب زا است از سوی دیگر عملکرد فعالان اقتصادی بزرگی بومی استان، به نوعی آبروی صنعت محسوب می شوند پس باید در راستای حمایت از آن ها گام برداشت.

عسگری بیان کرد: در گمرک استان سمنان باید توجه بیشتری به تولیدکنندگان و صادرکنندگان شود چرا که ما معتقد هستیم با ارتقای شرایط صدور کالاها می توان در راستای افزایش سهم صادرات و توسعه اقتصادی استان و کشور گام برداشت.
تعداد بازدید: 22
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداري سمنان كدپستي : 3514799611     تلفن: 4-33443560-023     فكس: 33443506-023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان میباشد.
Powered by DorsaPortal