معاونت توسعه مدیریت و منابع
استانداری سمنان
ENGLISH
هم و غم دولت رفع مشکل تولید است/ بسته اقتصادی دولت ابلاغ خواهد شد 1397/06/25
معاون هماهنگی امور اقنصادی استاندار سمنان:
هم و غم دولت رفع مشکل تولید است/ بسته اقتصادی دولت ابلاغ خواهد شد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان

 دکتر حشمت‌الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان صبح شنبه 24 شهریور در جلسه ستاد تنظیم بازار استان سمنان در محل سالن کوثر با تاکید بر اجرای مصوبات جلسات کارگروه تنظیم بازار گفت: همه باید نسبت به اعمال تصمیمات کارگروه تنظیم بازار متعهد باشند.

 عسگری ضمن بیان اینکه هم‌وغم دولت رفع مشکلات تولید است، تأکید کرد: باید مراقبت بیشتری در زمینه‌هایی مانند تولید، احتکار، توزیع و ... انجام داد، البته دولت باهدف ارتقای قدرت خرید و عبور از این مقطع اقتصادی بسته‌هایی را ابلاغ خواهد کرد که امیدواریم بتواند راهگشا باشد.

 وی افزود: ما تأکید می‌کنیم که بیش از قیمت باید نگران موجودی بازار باشیم اگر بازار تهی شود، انتهای خط است اما تا جایی که موجود باشد می‌توان وضعیت را کنترل کرد.

 معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: خوشبختانه دستگاه‌های متولی استان گزارش‌هایی را داده‌اند که نشان می‌دهد به‌اندازه کافی اقلام در بازار ما وجود دارد اما متأسفانه برخی در حق مردم و جامعه اجحاف می‌کنند و اصطلاحاً در این آب گل‌آلود، ماهی می‌گیرند.

 عسگری بیان کرد: اظهار نکردن مالیاتی و یا عدم صدور فاکتور عین خیانت است چراکه به اقتصاد ضربه می‌زند و باعث می‌شود مالیاتی داده نشود و زنجیروار تمام مسائل دچار مشکل شود.

 وی درباره دیگر معضل امروز بازار، بیان کرد: کاهش نرخ سود نه‌تنها باعث شد پول‌های مردم از بانک ها دور شود بلکه مردم ته‌مانده اعتبارات درون بانک‌ها را هم نیز وام می گیرند تا به کارهایی که به نظرشان از سود بانکی بیشتر برایشان درآمد دارد، وارد شود لذا این امر مشکلاتی را به وجود آورده است که توقع داریم کمیته های نظارتی بر این ا
تعداد بازدید: 48
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداري سمنان كدپستي : 3514799611     تلفن: 4-33443560-023     فكس: 33443506-023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان میباشد.
Powered by DorsaPortal