معاونت توسعه مدیریت و منابع
استانداری سمنان
ENGLISH
نباید متقاضیان سرمایه گذاری در استان را با برخی قوانین نامرتبط نسبت به دولت بدبین کرد 1397/08/05
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان
نباید متقاضیان سرمایه گذاری در استان را با برخی قوانین نامرتبط نسبت به دولت بدبین کرد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان

 بیست و نهمین جلسه کارگروه ستاد جذب و سرمایه گذاری استان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، با دستور کار بررسی و جمع بندی پیشنهادات دستگاه‌های اجرایی در خصوص نمودار گردش واگذاری اراضی ملی به متقاضیان سرمایه گذاری روز چهارشنبه دوم آبانماه در محل سالن کوثر استانداری سمنان برگزار گردید.

 معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در این جلسه با اشاره به فرایند پیچیده و بروکراسی طاقت فرسای پاسخگویی به استعلامات متقاضیان سرمایه گذار در استان یادآور شد: در حال حاضر متقاضیان سرمایه گذاری تکلیف مشخصی در این زمینه ندارد و به نوعی دچارسرگردانی می شوند به حدی که در بسیاری از مواقع نتایج مثبتی از سرمایه گذاری حاصل نمی شود و موجب اتلاف وقت و سرمایه نیز می‌شود.

 دکتر حشمت اله عسگری، ضمن تاکید بر رفع موانع موجود بر راه سرمایه گذاری در استان، تصریح کرد: در خصوص واگذاری اراضی ملی به متقاضیان سرمایه گذاری، پاسخ شفاف و کوتاه مدت را باید به سرمایه گذار داد که در این راستا می‌طلبد فرایند موجود با کارکارشناسی دقیقتر به صورت توافقی تغییر یابد تا سرمایه گذار با دغدغه کمتر و با کمترین اتلاف وقت بتواند در زمینه سرمایه گذاری در استان اقدام کند.

 وی با بیان این نکته که نباید سرمایه گذاران را با برخی قوانین نامرتبط نسبت به دولت بدبین کرد، افزود: دستگاه‌های اجرایی در زمینه واگذاری اراضی ملی به متقاضیان سرمایه گذاری دراستان، ضمن تایید اهلیت سرمایه گذار با تدبیر بیشتر اقدام کنند.

 شایان ذکر است در این جلسه پس از ارایه نقطه نظرات و پیشنهادات مختلف در خصوص تغییر فرایند در اراضی ملی به متقاضیان سرمایه گذاری در استان، مواردی برای تغییر این رویه در استان مطرح گردید.
تعداد بازدید: 63
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداري سمنان كدپستي : 3514799611     تلفن: 4-33443560-023     فكس: 33443506-023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان میباشد.
Powered by DorsaPortal