معاونت توسعه مدیریت و منابع
استانداری سمنان
ENGLISH
طرح های اشتغال زایی روستایی و عشایری استان، به سقف تعهدات اشتغال خود عمل کنند. 1397/11/07
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان:
طرح های اشتغال زایی روستایی و عشایری استان، به سقف تعهدات اشتغال خود عمل کنند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان
حشمت الله عسگری روز یکشنبه 7 بهمن‌97 در جلسه کارگروه اشتغال استان در سالن‌ جلسات استانداری با بیان اینکه تاکنون 21 طرح اشتغال زایی روستایی و عشایری با تعهد اشتغال 84 نفر در استان به بهره برداری رسیده است، گفت: این واحد ها 51 نفر را مشغول به فعالیت کردند که نیاز است تا به سقف تعهدات خود عمل کنند.
وی گفت: سیاست اجرایی اشتغال زایی روستایی و عشایری در استان بر این اصل استوار است تا با ارائه طرح های محدود، با ریسک پذیری پائین و فرصت شغلی پایدار و بدون نیاز به راستی آزمایی، شاهد رشد شاخص های اشتغال در استان باشیم.
وی با بیان اینکه دستگاه های اجرایی و بانکها از ارائه طرح از سوی متقاضی تا مرحله پایانی دریافت تسهیلات، باید نظارت دقیق داشته باشند گفت: افرادی هستند بخشی از تسهیلات را دریافت کرده و به دلیل افزایش قیمت ها از ادامه روند ساخت واحد تولیدی منصرف شدند که نیاز است تا بانکها نسبت به اعمال نرخ روز تسهیلات رایج بانکی برای آنها اقدام‌ کنند.
معاون استاندار سمنان با تاکید بر اینکه سیاست دولت ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان بخصوص در روستاها است، خاطر نشان‌کرد: طرح هایی که از تسهیلات اشتغال زایی روستایی و عشایری استفاده کردند باید در مهلت زمان مقرر واحد تولیدی را با تعهد اشتغال تعیین شده راه اندازی کنند.

وی افزود: طرح هایی که به دلیل شرایط بازار و اقتصاد کشور در میانه راه با مشکل مواجه شدند، تسهیلات ترمیمی دریافت می کنند.

تعداد بازدید: 161
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداري سمنان كدپستي : 3514799611     تلفن: 4-33443560-023     فكس: 33443506-023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان میباشد.
Powered by DorsaPortal