معاونت توسعه مدیریت و منابع
استانداری سمنان
ENGLISH
پارک اقتصاد دیجیتال در استان راه اندازی می شود. 1398/04/20
معاون اقتصادی استاندار سمنان:
پارک اقتصاد دیجیتال در استان راه اندازی می شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:

حشمت الله عسگری در خصوص جلسه بررسی راه اندازی پارک اقتصاد دیجیتال در سطح استان، با بیان اینکه راه اندازی این پارک یکی از وعده هایی که بود توسط وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفر به استان سمنان مطرح شد، گفت: طی توافقی که با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام شد، جانمایی صورت گرفت و فضایی به مساحت 2500 مترمربع برای این امر اختصاص یافت.
وی تاکید کرد: این مهم برای توسعه و حمایت از بازار ict و کسب و کار های مرتبط با این موضوع انشالله انجام خواهد شد و تفاهمنامه های مورد نیاز طی هفته های آتی با حضور وزیر محترم و استاندار سمنان امضا خواهد شد و مراحل اجرایی آن نیز تا ایام دهه فجر امسال انجام می شود.
معاون استاندار سمنان اذعان داشت: هدف این است تا شرکت های فعال در حوزه ict بتوانند با استفاده از این فرصت، سهم بیشتری را از بازار این حوزه در کشور به خود اختصاص دهند.
وی با بیان اینکه اجرای یک فعالیت منسجم و وسیع توسط پارک های علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان در سطح استان، با این مهم محقق خواهد شد، خاطر نشان کرد: با راه اندازی این‌ مجموعه، می توان خلاء جدی که امروز بین پارک های علم و فناوری با عرصه بازار و تجارت حوزه ict وجود دارد را از بین برد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و سرپرست معاونت توسعه منابع استانداری سمنان گفت:انشالله با همکاری دانشگاه ها، پارک های علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان و حمایت این واحد از آنها، استان سمنان در آینده سهم بیشتری را از بازار حوزه ict به خود اختصاص دهد‌.
تعداد بازدید: 962
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداري سمنان كدپستي : 3514799611     تلفن: 4-33443560-023     فكس: 33443506-023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان میباشد.
Powered by DorsaPortal