معاونت توسعه مدیریت و منابع
استانداری سمنان
ENGLISH
حل وضعیت معدن بوکسیت تاش، نیازمند ساز و کار علمی و عملی است. 1398/04/20
حشمت الله عسگری
حل وضعیت معدن بوکسیت تاش، نیازمند ساز و کار علمی و عملی است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:

حشمت الله عسگری در جلسه بررسی وضعیت معدن بوکسیت تاش شاهرود، با بیان اینکه این جلسه در خصوص بررسی وضعیت فعالیت شرکت آلومینیوم ایران در معدن بوکسیت تاش شهرستان شاهرود برگزار شده است، گفت: جلسه ای در این خصوص طی هفته های گذشته در محل دفتر وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت انجام شد، این ‌جلسه نیز با هدف کارشناسی ابعاد مختلف وضعیت فعالیت این معدن در شهرستان شاهرود برگزار شد.
وی افزود: خروجی و مصوبات این‌جلسه، در جلسه آتی که در خصوص بررسی وضعیت شرکت آلومینیوم ایران در معدن بوکسیت تاش، در محل وزارت صنعت معدن تجارت برگزار می شود، بیان و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
معاون استاندار سمنان تصریح کرد:چندین دغدغه با موضوعات مختلف در خصوص فعالیت این شرکت در معدن مذکور وجود دارد که نیاز است تا با بررسی و کارشناسی های مورد نیاز، به یک اجماع نظر دست یابیم.
وی همچنین تصریح کرد: آلودگی‌محیط زیست یکی از این دغدغه های جدی است که نیاز است تا با اقدامات و اجرای رویه های کارشناسی، یک نظر جامع در این‌ خصوص ارائه شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و سرپرست توسعه منابع استانداری سمنان گفت: نیاز است تا مدیران استانی مرتبط، در خصوص مسائل و موارد این‌ معدن، به یک جمع بندی نهای رسیده، ساز و کار علمی و عملی همراه با ارائه پیشنهاد عملی، شفاف، صریح و قاطع به اظهار نظر نهایی بپردازند.
تعداد بازدید: 1289
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداري سمنان كدپستي : 3514799611     تلفن: 4-33443560-023     فكس: 33443506-023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان میباشد.
Powered by DorsaPortal