معاونت توسعه مدیریت و منابع
استانداری سمنان
ENGLISH
تعریف ساختارهای جدید اداری ، آفت است 1398/11/01
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان:
تعریف ساختارهای جدید اداری ، آفت است
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان حشمت الله عسگری روز سه‌شنبه در دیدار با کارکنان فرمانداری سمنان افزود: اقدام‌های نو در بخش اداری با رویکرد و تفکر جمعی با توجه به پیشرفت فناوری مورد توجه قرار گیرد.
وی خاطر نشان کرد: از دیدگاه من مهم ترین رکن و محور توسعه در دستگاههای اجرایی در ارائه ی خدمات تولیدی و ... توجه به نیروی انسانی است.‌
وی اذعان داشت : در سال گذشته 103 واحد و در سال جاری نیز 63 واحد تولیدی در استان سمنان با تلاش مسئولان به چرخه تولید برگشت و این روند برای توسعه استان ادامه خواهد یافت.
عسگری اضافه کرد: تسهیلات قابل توجهی برای توسعه استان در یکسال گذشته در بخش تولید، اشتغال و مشاغل خانگی پرداخت شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان با تاکید بر ضرورت حفظ نیروی انسانی موجود تصریح کرد: اگر برای نیروی متخصص مشکلی ایجاد شود شاید به سرعت نتوان نیروی جایگزین انتخاب کرد و خلق و جایگزینی منابع انسانی بسیار سخت است.
وی با بیان ضرورت انجام اقدامات در دستگاههای اجرایی در قالب یک تیم هدفمند و همچنین مخالفت با طرح در اختیار نهادن کارمندان بدلایل مختلف به کارگزینی ادارات گفت : زمانی که وارد استانداری سمنان شدم، نامه‌ای در مخالفت و لغو این طرح به مجموعه استانداری و فرمانداری های استان ارسال نمودم و معتقدم با فن اصولی و مدیریتی و رویکردهای مختلف می توان در یک مجموعه فعالیت کرد.

به گزارش روابط عمومی ، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان ، عسگری با بیان اینکه، برای توسعه در سیستم اداری باید با عشق و علاقه فعالیت کرد، گفت: با توجه به سلایق و نگرش‌ها باید برای توسعه سیستم‌های اداری اقدام کرد.
عسگری خاطر نشان کرد: ساختار‌گرایی در کشور یک آفت است و متاسفانه شاهدیم که برای انجام هر کاری یک ساختار جدید تعریف می‌شود که این موضوع به طور کامل اشتباه است.
عسگری با تاکید بر ضرورت در نظر گرفتن تخصص افراد به جای نقش آنان در امور اجرایی گفت : در اساس برای اجرای کار اداری باید با عشق تلاش شود و با دو راهبرد عشق و وظیفه‌شناسی می‌توان برای انجام امور اقدام نمود.‌
وی اضافه کرد: تشنگی توسعه ساختار باید حذف شود و افزایش تعداد نیرو به معنی افزایش خدمات مردم نیست و بهره وری در کار باید مدنظر قرار گیرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان با اشاره به اینکه، با همین اختیارها و قوانین موجود می‌توان کارهای بزرگ انجام داد، گفت: مستند‌سازی برای انجام اقدامات باید مورد توجه قرار گیرد و باید براساس شاخص‌ها و عملکردها برای توسعه استان سمنان در تمامی امور اقدام کرد.
عسگری گفت : شاخص و افزایش کیفی عملکردها باید بیان و آداب فعالیت جمعی در نظام اداری نهادینه شود.
تعداد بازدید: 2890
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستی: سمنان - بلوار بسیج - معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان کدپستی : 3514799611     تلفن: 4-33443560-023     فکس: 33443506-023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان میباشد.
Powered by DorsaPortal