معاونت توسعه مدیریت و منابع
استانداری سمنان
ENGLISH
روند پاسخگویی به استعلام‌ها رصد شود 1398/11/15
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان:
روند پاسخگویی به استعلام‌ها رصد شود
به گزارش روابط عمومی ، تشریفات و امور بین الملل استانداری، حشمت الله عسگری روز سه‌شنبه در کارگروه توسعه مدیریت استانداری سمنان در سالن غدیر استانداری افزود: عملکرد بسیاری از دستگاه‌های اجرایی در پاسخگویی به موقع استعلام‌ها مطلوب است که این روند مثبت باید به صورت دقیق و بانظم بیشتر استمرار داشته باشد.
وی خاطر نشان کرد: پاسخگویی به استعلام‌ها در جلب رضایتمندی اقشار جامعه از عملکرد دستگاه‌های اجرایی تاثیر شایانی دارد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان با بیان اینکه، تسریع در پاسخگویی به درخواست‌ها در کوتاه مدت به افزایش روزافزون جلب رضایت آحاد جامعه می‌انجامد، گفت: پاسخگویی به استعلام‌ها و پاسخگویی به مطالبه، انتقادها و پیشنهادی اقشار مردم باید به کمترین زمان ممکن برسد.
عسگری تصریح کرد: پاسخگویی به استعلام‌ها به خصوص در مسایل اقتصادی و زیرساختی به افزایش سرمایه گذاری، تولید و اشتغال در استان می‌انجامد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان با بیان اینکه ، برگزاری نشست‌های از این دست می‌تواند در بهبود روز افزون نظام اداری استانداری، فرمانداری و ... تاثیر گذار باشد، خاطر نشان کرد: در ارتباط با سامانه ارتباط مردمی سامد عملکردها بسیار مطلوب است اما سامد در تمامی نقاط استان نیازمند معرفی بیشتر است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان تصریح کرد: مدیرانی که در کمترین زمان ممکن به استعلام‌ها پاسخ می‌دهند، در نشست شورای اداری تشویق می‌شوند.
تعداد بازدید: 2437
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستی: سمنان - بلوار بسیج - معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان کدپستی : 3514799611     تلفن: 4-33443560-023     فکس: 33443506-023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان میباشد.
Powered by DorsaPortal