معاونت توسعه مدیریت و منابع
استانداری سمنان
ENGLISH
روند رفع مشکلات زیرساختی برای رونق تولید در استان سمنان مطلوب است 1398/11/15
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان:
روند رفع مشکلات زیرساختی برای رونق تولید در استان سمنان مطلوب است
به گزارش روابط‌عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان ، حشمت الله عسگری روز سه‌شنبه در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری افزود: حمایت از واحدهای صنعتی و تولیدی مهم‌ترین راهبرد مسئولان و دستگاه‌های اجرایی برای تثبیت اشتغال در استان است.
وی خاطر نشان کرد: باوجود تحریم و فشارهای خارجی اما روند تولید در واحدهای صنعتی استان با حمایت‌های همه‌جانبه از صنعت‌گران به نسبت مطلوب است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان با بیان اینکه، تمامی دستگاه‌های اجرایی استان در حمایت از تولید و اشتغال در تلاش باشند، گفت: رفع مشکلات زیرساختی برای رونق روافزون بخش‌های مختلف صنعت، معدن و کشاورزی ادامه یابد.
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان ، در این نشست و با تصمیم اعضای کارگروه ، 61 واحد صنعتی و کشاورزی جهت دریافت تسهیلات از محل منابع رونق تولید 98 به ارزش یک هزار و 900 میلیارد ریال به بانک‌های عامل معرفی و همچنین مشکلات بانکی ، مالیات و زیربنایی پنج واحد تولیدی بررسی شد.
تعداد بازدید: 1334
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستی: سمنان - بلوار بسیج - معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان کدپستی : 3514799611     تلفن: 4-33443560-023     فکس: 33443506-023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان میباشد.
Powered by DorsaPortal