معاونت توسعه مدیریت و منابع
استانداری سمنان
ENGLISH
نظام ارزیابی ما باید، مثبت نگر و عملکرد گرا باشد. 1399/03/22
معاون استاندار سمنان:
نظام ارزیابی ما باید، مثبت نگر و عملکرد گرا باشد.
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان؛ دکتر فخری، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان در جلسه کارگروه توسعه مدیریت استانداری سمنان، گفت: دید ما در بحث ارزیابی عملکرد ، باید مثبت نگر بوده و تلاش داشته باشیم تا نظام ارزیابی و ارزشیابی ما در این ‌مسیر گام برداشته و تغییر پیدا کند.
وی با بیان اینکه معتقدم در حال حاضر نظام ارزیابی و ارزشیابی ما نقص دارد، افزود: توجه این نظام بر پایه کمبودها، اقدامات اشتباه و نواقص احتمالی و نمرات منفی است ، در حالیکه باید توجه به موارد و اقدامات مثبت بیش از پیش در دستور کار قرار بگیرد.
معاون استاندار سمنان با بیان اینکه امروز تقدیر و تمجید های غیر متعارف، یکی از آفت های نظام مدیریتی ماست ، خاطر نشان کرد: نظام سیستم‌ مدیریتی ما باید به گزارش های خروجی مثبت نگر و مبتنی بر عملکردگراییِ نظام ارزیابی و ارزشیابی توجه نموده و گام بردارد و در بحث انتصابات مدیریتی نیز از گزارشات و ارزیابی های صورت گرفته استفاده شود تا بتوان از ظرفیت نیروهای توانمند و متخصص بیش از پیش بهره گرفت .
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان با بیان این نکته که جلسات همواره باید به صورت کاربردی و با چالش های گوناگون همراه باشد تا شاهد خروجی مطلوب بوده و بتوان از آن بهره گیری کرد، تاکید نمود:در مقوله مراودات و روابط های اداری نباید به دنبال ضعف یکدیگر باشیم و باید تلاش کنیم تا همواره ارزشهای انسانی و دوستانه را در روابط اداری و شخصی خود تقویت نماییم.
دکتر فخری همچنین اظهار داشت: مقوله تشویق و تقدیر نیز باید بر اساس اقدامات مثبت، ارزش قائل شدن کارمند برای سیستم اداری و نحوه مدیریت مطلوب و عملکرد خوب صورت بگیرد و از تشویق همه گیر و بدون در نظر گرفتن شاخص ها جدا پرهیز کنید، چرا که این موضوع، انگیزه حوزه های مدیریتی و کارمندان تلاشگر، پای کار و فعال را از بین خواهد برد.
دکتر فخری سرپرست، معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان همچنین در بخش دیگری از سخنان خود در این جلسه گفت: طی چند ماه گذشته تغییر و تحولهای متعددی در زیرمجموعه معاونت توسعه منابع و مدیریت استانداری انجام شد و طی این ‌مدت نیز برخی مشکلات در نظام پرداخت بوجود آمد که باید تاکید کنم این نقص به نحوه مدیریت این ‌مجموعه برنمیگردد و موارد ناشی از محدودیت منابع مالی است که در کل کشور با آن‌ مواجه هستیم و انشالله با اقدامات انجام شده تمامی پرداختی ها با بهبود منابع مالی دولت، طی دوماه آینده به صورت ماهیانه و مستمر پرداخت و به روال عادی باز خواهد گشت.
تعداد بازدید: 3154
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستی: سمنان - بلوار بسیج - معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان کدپستی : 3514799611     تلفن: 4-33443560-023     فکس: 33443506-023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان میباشد.
Powered by DorsaPortal