معاونت توسعه مدیریت و منابع
استانداری سمنان
ENGLISH
انتصاب اولین معاون زن در استانداری سمنان 1399/03/25
‍ با حکم وزیر کشور صورت گرفت :
انتصاب اولین معاون زن در استانداری سمنان
در راستای تحقق سیاست های وزارت کشور مبنی بر حضور هر چه بیشتر بانوان در سطوح تصمیم گیری بویژه معاونت استانداری های کشور ، طی حکمی از سوی دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور ، خانم مهندس فاطمه منصوری ، به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان منصوب شد. 
در حکم انتصاب خانم فاطمه منصوری که به امضای وزیر کشور رسیده ، آمده است : بنا به پیشنهاد استاندار محترم سمنان و با توجه به تایید معاون توسعه مدیریت و منابع به موجب این حکم به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان منصوب می شوید.‌
امید است ضمن تلاش در جهت مدیریت بهینه منابع بویژه منابع انسانی با بهره گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق ، دلسوز و کارآمد در پیشبرد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع موفق باشید.
گفتنی است از زمان تشکیل استانداری سمنان ، این اولین بار است که یک خانم بعنوان معاون استاندار منصوب می شود.
خانم فاطمه منصوری تا پیش از انتصاب در این سمت ، مدیر کل فنی و حرفه ای استان سمنان بود.‌ ایشان دارای چهارده سال سابقه ی کاری در سازمان فنی و حرفه‌ای بوده و پیش از این در سطوح کارشناسی و مدیریت‌های شهرستانی و استان تجربیات موفقی را کسب نموده است. خانم فاطمه منصوری دارای مدرک و دانشنامه" لیسانس برق گرایش الکترونیک  و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی" می باشد ‌.
تعداد بازدید: 2894
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستی: سمنان - بلوار بسیج - معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان کدپستی : 3514799611     تلفن: 4-33443560-023     فکس: 33443506-023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان میباشد.
Powered by DorsaPortal