معاونت توسعه مدیریت و منابع
استانداری سمنان
ENGLISH
بازدید معاون اقتصادی وزیر کشور از بزرگترین شرکت اتوبوس سازی خاورمیانه 1399/06/25
با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور انجام شد :
بازدید معاون اقتصادی وزیر کشور از بزرگترین شرکت اتوبوس سازی خاورمیانه
به گزارش روابط عمومی ، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، بابک دین پرست ، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور در آخرین برنامه ی کاری در بخش اول دومین روز از سفر به استان سمنان با حضور در شرکت بزرگ عقاب افشان از مراحل مختلف تولید اتوبوس های درون شهری ، برون شهری و صادراتی ایران بازدید کرد.‌
شرکت تولیـدی و صنعتـــی عقـاب افشـان بزرگترین تولیدکننــده اتوبوس شهـری و بین شهری در بخش خصوصـــی کشــور است که با سابقه 60 ساله در زمینه تولیـد انواع اتوبوس، توانسته نقش مهمــــی را در نوسازی و توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی کشور ایفا کند. کارخانه این شرکت در شهرک صنعتـــی سمنان در زمینی به مساحت 50 هکتار و فضای سرپوشیده بیش از65000 مترمربع قرار دارد. این شرکت هم اکنـــون با اشتغالزایی برای 861 نفر ، محصولات خود را در دو نوع اتوبوس شهری و بین شهـری با مدل‏های مختلف تولید میکند و به منظور پاسخگویی به نیازهای مختلف مشتریان، یکی از سیاستهای اصلی خود را توسعه سبد محصولات معرفی کرده است.
شرکت عقاب افشان در سال 96 موفق به تولید بیش از 1500 اتوبوس شهری و بین شهری و 100 دستگاه مینی بوس شد که رکوردی در تاریخ این شرکت بشمار می آید.کسب گواهینامـــه مدیریت کیفیت 9001:2008 ISO در کنــار کیفیت ممتاز محصـولات، سبب گسترش بازار محصولات این شرکت به خارج از مرزهای کشور شده است و هم اکنون اتوبوسهای عقاب - اسکانیا در جادههای کشورهایـی همچـــون مصــر، سـوریه، عـراق و ... تردد میکنند.
در این بازدید محسن صالحی‌نیا ، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و علیرضا شریفی نیا ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان ، بابک دین‌پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت‌ کشور را همراهی می کنند.
تعداد بازدید: 398
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستی: سمنان - بلوار بسیج - معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان کدپستی : 3514799611     تلفن: 4-33443560-023     فکس: 33443506-023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان میباشد.
Powered by DorsaPortal