معاونت توسعه مدیریت و منابع
استانداری سمنان
ENGLISH
دیدگاه‌های بخش خصوصی محور تصیم‌گیری‌های اقتصادی در استان سمنان است 1399/07/07
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان:
دیدگاه‌های بخش خصوصی محور تصیم‌گیری‌های اقتصادی در استان سمنان است
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، علیرضا شریفی‌نژاد روز دوشنبه در جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی استان سمنان در سالن جلسات اتاق بازرگانی افزود: دستگاه های اجرایی در سال جهش تولید باید به معنای واقعی در کنار تولیدکنندگان و صنعتگران باشند.
وی خاطر نشان کرد: رفع مشکلات زیرساختی برای تحقق شعار سال و جهش تولید باید در اولویت کاری کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان باشد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان ادامه داد: بسیار از قوانین موجود در بخش صنعت و تولید مانع رونق اقتصادی است که باید برای حذف این قوانین مُخل اقدام کرد.
شریفی نژاد اضافه کرد: رفع مشکلات صنعت و معدن استان باجدیت در دستور کار استانداری است و تلاش می شود مشکلات بنگاه اقتصادی به صورت موردی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان برطرف شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: استفاده از دیدگاه های کارشناسان و فعالان اقتصادی استان برای تصمیم گیری ها در بخش تولید و صنعت به طور ویژه در دستور کار است.
تعداد بازدید: 936
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستی: سمنان - بلوار بسیج - معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان کدپستی : 3514799611     تلفن: 4-33443560-023     فکس: 33443506-023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان میباشد.
Powered by DorsaPortal