معاونت توسعه مدیریت و منابع
استانداری سمنان
ENGLISH
واحدهای تولیدی و صنعتی تملیکی استان، تعیین تکلیف شوند 1399/07/08
معاون اقتصادی استاندار سمنان:
واحدهای تولیدی و صنعتی تملیکی استان، تعیین تکلیف شوند
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری سمنان؛ شریفی نژاد، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان روز چهارشنبه 8 مهر در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با تاکید بر اینکه توجه به مسائل پیرامون تولیدی و همچنین حمایت از صنعت در دستور کار بانکها قرار داشته باشد، گفت: 54 واحد تملیکی در استان وجود دارد که موارد و مسائل 43 واحد مرتبط با بانکهای عامل داخل استان و 11 مورد با بانکهای عامل خارج از استان است که لازم است با قید فوریت تعیین تکلیف و رسیدگی شود.
وی ادامه داد: بانکهای عامل استان به صورت جدی به این‌ مهم‌ورود کرده و اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهند و گزارش هفتگی از وضعیت روند پیگیری و ساماندهی واحدهای تملیکی استان، به صورت مستمر به کارگروه ستاد تسهیل ارائه شود.
شریفی نژاد با بیان اینکه تمامی 54 واحد تملیکی استان در حیطه کاری بانکهای عاملی است که به صورت فعال و مطلوب در بحث تسهیلات رونق تولید حضور دارند، خاطر نشان کرد: امید می رود با ورود به بحث ساماندهی واحدهای تملیکی، راکد، بحرانی و در حال تعطیلی استان، شاهد رونق تولید، رشد شاخص های اقتصادی استان، توسعه صنعت و روند کاهشی در بحث رکود تولید و تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی باشیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان در پایان گفت: در خصوص حضور فعال و ورود بانکهای خصوصی به بحث تسهیلات رونق تولید، پیگیری ها در سطح استان و فرااستانی در دستور کار قرار دارد.
تعداد بازدید: 1269
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستی: سمنان - بلوار بسیج - معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان کدپستی : 3514799611     تلفن: 4-33443560-023     فکس: 33443506-023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان میباشد.
Powered by DorsaPortal