معاونت توسعه مدیریت و منابع
استانداری سمنان
ENGLISH
نظارت‌ها از واحدهای صنفی باهدف رعایت حقوق مصرف کنندگان و رونق کسب و کار بازاریان انجام شود 1399/07/08
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان:
نظارت‌ها از واحدهای صنفی باهدف رعایت حقوق مصرف کنندگان و رونق کسب و کار بازاریان انجام شود
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، علیرضا شریفی‌نژاد روز سه‌شنبه در کارگروه تنظیم‌ بازار استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری افزود: کمبود اقلام غذایی و اساسی در بازار عرضه و تقاضا به هیچ عنوان معنا ندارد و دستگاه های اجرایی و نظارتی باجدیت روند توزیع و تهیه اقلام غذایی در استان را کنترل کنند.
وی خاطر نشان کرد: همکاری دستگاه‌های اجرایی استان برای توزیع به موقع اقلام غذایی و راهبردی انجام شود و از چارچوب های اداری که محل توزیع به موقع کالاها در بازار می شود به صورت جدی جلوگیری شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: عملکرد دستگاه‌های نظارتی در استان سمنان برای جلوگیری از گران فروشی، احتکار احتمالی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی مطلوب بوده است و این روند مطلوب به طور مستمر ادامه یابد.
شریفی نژاد گفت: در آخرین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا ویروس، استاندار محترم سمنان نسبت به تشدید نظارت ها برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی در فروشگاه های زنجیره ای تاکید داشتند که دستگاه های نظارتی نسبت به اجرای این توصیه کارشناسی برای مقابله با کرونا ویروس اقدام کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان تصریح کرد: با همکاری پلیس فتا و دیگر دستگاه های بازرسی ، نظارت ها از نحوه تهیه و توزیع اقلام اینترنتی افزایش یابد‌.
تعداد بازدید: 1110
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستی: سمنان - بلوار بسیج - معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان کدپستی : 3514799611     تلفن: 4-33443560-023     فکس: 33443506-023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان میباشد.
Powered by DorsaPortal