معاونت توسعه مدیریت و منابع
استانداری سمنان
ENGLISH
همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی با صنعتگران برای تحقق شعار سال افزایش یابد 1399/07/14
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان:
همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی با صنعتگران برای تحقق شعار سال افزایش یابد
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، علیرضا شریفی‌نژاد، روز یکشنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان در سالن جلسات فرمانداری سرخه افزود: مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی استان به صورت موردی و با تلاش مضاعف دستگاه های اجرایی و فرمانداران محترم برطرف شود.
وی خاطر نشان کرد: تعامل و هماهنگی مدیران دستگاه های اجرایی با صنعتگران برای رونق کسب و کار با برگزاری نشست های متعدد و تعیین ساز و کار برای رفع مشکلات افزایش یابد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان اضافه کرد: تحریم و فشارهای خارجی مشکلاتی را برای بخش تولید و صنعت کشور بوجود آورده است اما با هماهنگی و تعیین ساز و کار مشخص می توان با وجود دغدغه های موجود در کشور برای رونق کسب و کار اقدام کرد.
شریفی نژاد گفت: اجرای طرح‌های اقتصادی و توسعه‌ای در بخش صنعت استان سمنان بسیار ارزشمند است و دستگاه های اجرایی نهایت همکاری را برای توسعه بخش تولید استان به کار گیرند.
تعداد بازدید: 831
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستی: سمنان - بلوار بسیج - معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان کدپستی : 3514799611     تلفن: 4-33443560-023     فکس: 33443506-023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان میباشد.
Powered by DorsaPortal